technologie

Jsme partnerem firmy Daikin

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Dodávky náhradních dílů na klimatizace LG

LG LG LG
Naše společnost dodává veškeré náhradní díly na klimatizace LG.
Příznivé ceny, krátké dodací lhůty.

Zařízení od firmy Doktor s.r.o.

Netklima © je unikátní zařízení, které umožňuje vzdálený dozor a řízení klimatizačních jednotek LG/ K obsluze není nutné instalovat žádný speciální SW!
Netklima RTU © Tento převodník umožňuje ovládání klimatizačních jednotek výrobce LG prostřednictvím zařízení, která podporují standardní protokol MODBUS RTU.
Simklima ©SimKlima umožňuje ovládat všechny klimatizace LG podporující dálkový ovladač. Pro připojení na cizí výparník, ovládání přes MaR 0-10V.

Klimatizační jednotky LG splňují všechny normy v rámci EU

V příloze naleznete důležité informace o energetické třídě, vybavení a provozovaní jednotek LG typu RAC, CAC Split a CAC Multi.

NOVINKA - Montážní materiál

Nabízíme kvalitní montážní materiál od firmy Tecnosystemi. Sortiment a ceny jsou uvedeny v přiloženém ceníku.

THERMA V - tepelná čerpadla vzduch voda od LG

Díky inovační technice a zvýšené provozní účinnosti nabízejí tyto výrobky jednu z nejnižších cen za systém vytápění. Řešení poskytuje jednoduchou montáž. Zařízení mají možnost získat pro spotřebitele vládní dotace. Jsou registrována v programu Zelená úsporám.
Pro servisní firmy zajistíme odborná školení s ukázkami funkčních zařízení, koncovým zájemcům zprostředkujeme návštěvu předváděcího centra a zajistíme instalaci.

Spolupráce s projektanty

Nabízíme spolupráci všem projektantům, kteří mají zájem o námi dodávané výrobky LG. Na celý sortiment klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel Therma V od LG vám dodáme kvalitní dokumentaci ve formátu PDF a zajistíme školení v akademii LG v Praze.

Na realizované projetky zprostředkujeme provizi podle velikosti zakázky.

Garance nejlepší ceny

Našli jste zvolený typ klimatizace LG za lepší cenu? Napište nám a my Vám ji dáme také.

Inverter DC kompresor

Inverter DC kompresor

Invertory spločnosti LG jsou vrcholem energetické účinnosti díky inovačnímu postupu. Místo používání kompresoru s konstantní rychlostí, používá invertorový systém kompresor s variabilní rychlostí, což znamená, že kapacita chlazení nebo topení klimatizačního zařízení se může měnit podle podmínek v místnosti. Provoz jednotek LG invertorů je tak úspornější a účinnější, vytváří méně hluku než standardní zařízení. Klimatizační jednotky vybavené DC Inverter řízením kompresoru dosahují úspory spotřeby energie až o 66% během topení a o 57% při chlazení. Venkovní jednotka přizpůsobuje otáčky kompresoru vnitřní teplotě a po dosažení požadované teploty snižuje otáčky a tím i spotřebu energie. Tento typ klimatizačních jednotek je vhodný tam, kde je nutný dlouhodobý provoz chlazení nebo topení a kde jsou vyšší požadavky na komfort. Jednotky s DC Invertním řízením kompresoru umí samočinně regulovat svůj výkon v rozsahu 12 - 138%.

KLIMATIZACE ::  TECHNOLOGIE ::  POPTÁVKA ::  KE STAŽENÍ ::  SLUŽBY ::  KONTAKTY ::  OBCHODNÍ PODMÍNKY ::  PŘIHLÁŠENÍ ::  REGISTRACE

Copyright ©2009-2017: BERNAKO, spol. s r.o. | www.bernako.cz

Logo: Bernako Logo: LG Klimatizace Technologie Poptávka Ke stažení Služby Kontakty Obchodní podmínky Přihlášení Registrace

pro zobrazení animace musíte mít nainstalovaný Flash Player