kontakty

Jsme partnerem firmy Daikin

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Dodávky náhradních dílů na klimatizace LG

LG LG LG
Naše společnost dodává veškeré náhradní díly na klimatizace LG.
Příznivé ceny, krátké dodací lhůty.

Zařízení od firmy Doktor s.r.o.

Netklima © je unikátní zařízení, které umožňuje vzdálený dozor a řízení klimatizačních jednotek LG/ K obsluze není nutné instalovat žádný speciální SW!
Netklima RTU © Tento převodník umožňuje ovládání klimatizačních jednotek výrobce LG prostřednictvím zařízení, která podporují standardní protokol MODBUS RTU.
Simklima ©SimKlima umožňuje ovládat všechny klimatizace LG podporující dálkový ovladač. Pro připojení na cizí výparník, ovládání přes MaR 0-10V.

Klimatizační jednotky LG splňují všechny normy v rámci EU

V příloze naleznete důležité informace o energetické třídě, vybavení a provozovaní jednotek LG typu RAC, CAC Split a CAC Multi.

NOVINKA - Montážní materiál

Nabízíme kvalitní montážní materiál od firmy Tecnosystemi. Sortiment a ceny jsou uvedeny v přiloženém ceníku.

THERMA V - tepelná čerpadla vzduch voda od LG

Díky inovační technice a zvýšené provozní účinnosti nabízejí tyto výrobky jednu z nejnižších cen za systém vytápění. Řešení poskytuje jednoduchou montáž. Zařízení mají možnost získat pro spotřebitele vládní dotace. Jsou registrována v programu Zelená úsporám.
Pro servisní firmy zajistíme odborná školení s ukázkami funkčních zařízení, koncovým zájemcům zprostředkujeme návštěvu předváděcího centra a zajistíme instalaci.

Spolupráce s projektanty

Nabízíme spolupráci všem projektantům, kteří mají zájem o námi dodávané výrobky LG. Na celý sortiment klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel Therma V od LG vám dodáme kvalitní dokumentaci ve formátu PDF a zajistíme školení v akademii LG v Praze.

Na realizované projetky zprostředkujeme provizi podle velikosti zakázky.

Garance nejlepší ceny

Našli jste zvolený typ klimatizace LG za lepší cenu? Napište nám a my Vám ji dáme také.

Sídlo společnosti

BERNAKO spol. s r. o.
Cukrovarnická 21
162 00, Praha 6
IČO: 41196660
DIČ: CZ41196660
Bankovní spojení: ČSOB č.ú.: 479646873/0300

Velkoobchod, sklad a kanceláře

Bavorská 856 - areál Mototechny
155 41 Praha 5 - Stodůlky

kontakty:
objednávky: +420 222 711 001
cenové nabídky: +420 222 722 017
technická podpora: +420 222 712 001

Fax: +420 222 714 001
E-mail: klimatizace@bernako.cz

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KLIMATIZACE ::  TECHNOLOGIE ::  POPTÁVKA ::  KE STAŽENÍ ::  SLUŽBY ::  KONTAKTY ::  OBCHODNÍ PODMÍNKY ::  PŘIHLÁŠENÍ ::  REGISTRACE

Copyright ©2009-2017: BERNAKO, spol. s r.o. | www.bernako.cz

Logo: Bernako Logo: LG Klimatizace Technologie Poptávka Ke stažení Služby Kontakty Obchodní podmínky Přihlášení Registrace

pro zobrazení animace musíte mít nainstalovaný Flash Player